1 жовтня
Міжнародний день людей похилого віку
2 жовтня
Міжнародний день проти насильства
2 жовтня  - Міжнародний день соціального педагога
3 жовтня  - День працівників освіти
4 жовтня  - Всесвітній день тварин
14 жовтня  - День захисника України
14 жовтня  - День Українського козацтва
24 жовтня  - Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй
28 жовтня
День визволення України від фашистських загарбників

Краєзнавчий променад учнів Бахмутської школи № 2

У межах місячника національно-патріотичного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, напередодні Дня Українського козацтва, учні 7 класу Бахмутської школи № 2 разом з класним керівником Ольгою Крапивою та юні джурівці, середній і молодший рої – «Соколята» та «Котигорошки» разом із бібліотекарем школи Оксаною Тодорашкул, відвідали Бахмутський краєзнавчий музей.

Майстер-клас з Хортингу для маленьких козачат Бахмутської школи №2

Напередодні Всеукраїнського Дня козацтва в рамках співпраці Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 та Дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясла-садка №40 «Посмішка» з учнями 2-А класу був проведений майстер-клас з Хортингу інструктором з фізкультури дошкільного закладу Вікторією Костіною та класним керівником Оксаною Коваленко.
13 жовт. 2021

Бахмутська школа № 2- учасниця акції «Батарейки, здавайтеся!»

Вже декілька років поспіль учні та педагогічний колектив Бахмутської школи № 2 беруть участь у міській акції «Батарейки, здавайтеся!».

День літературного краєзнавства

Для десятикласників Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено бібліотечний захід «Літературне мистецтво рідного краю».
13 жовт. 2021

Сезон змагань з плавання на базі ДЮК «Дельфін» почали юнаки 10 – 11 класів шкіл міста

Спортивні змагання, безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе багатьом талановитим дітям. Вони є не тільки демонстрацією спортивної підготовки з плавання і високих спортивних результатів.
12 жовт. 2021

Презентація проєкту «Радо зустрічаємо»

Вже стало доброю традицією зустрічати поважних гостей у закладі дошкільної освіти №47 «Оленка». У цьому році колектив дитячого садка став переможцем в проєкті «Бюджет участі 2021» «Радо зустрічаємо».
12 жовт. 2021

Козацькі розваги в Бахмутській школі №5

Як відомо, День захисників і захисниць України припадає на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці.
11 жовт. 2021

Краєзнавчий урок-подорож «Стежками історії рідного краю»

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського пройшов краєзнавчий урок-подорож «Стежками історії рідного краю».

Змагання зі спортивного орієнтування

09 жовтня на передодні Дня захисників і захисниць України відбулися міські змагання зі спортивного орієнтування серед вихованців Бахмутського міського ЦТКЕ.
11 жовт. 2021

Тиждень музики в садочку «Кульбабка»

Міжнародний день музики був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО, щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня.