Безпечна та здорова праця в умовах зміни клімату

26 квіт. 2024
Організація безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату – це важливе завдання, яке потребує спільних зусиль, адже зміна погодних умов безпосередньо впливає на сферу праці, а особливо на безпеку та здоров’я працівників.

У Бахмутському НВК №11 відбувся Єдиний шкільний тематичний онлайн-урок «Безпечна та здорова праця в умовах зміни клімату». Урок було проведено з метою привернення уваги здобувачів  освіти до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам під час трудової діяльності в умовах зміни клімату, професійним захворюванням тощо.

Під час уроку були розглянуті наступні питання:

-  які конкретні зміни в кліматі можуть впливати на робоче середовище?

- якими можуть бути наслідки екстремальних погодних умов для працівників різних галузей?

- які заходи впливають на  безпечну роботу в умовах зміни клімату?

- як правильно реагувати на небезпеку, що створюється зміною клімату?

- які превентивні заходи впливають на  зменшення ризиків для здоров'я на робочому місці?

- як впливає війна в Україні на зміну клімату?

Розгляд питань безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату під час онлайн-уроку в Бахмутському НВК №11 став важливим кроком у підвищенні обізнаності та усвідомлення учнів щодо цієї проблеми. Такі заходи сприяють формуванню відповідального ставлення до власної безпеки та здоров'я, що є надзвичайно важливим у сучасних умовах.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.