Триває Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл-Джура»

26 лют. 2024
У межах І (територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»-(«Джура») відбувся черговий етап - конкурс «Рятівник» на знання правил надання першої домедичної допомоги та елементів рятувальних робіт.

У конкурсі взяли участь 10 роїв молодшої вікової категорії,  11 роїв середньої вікової категорії і 7 роїв старшої вікової категорії. Усього 179 учасників.  Змагання проходили у форматі онлайн-тестування. Завдання тестів були сформовані відповідно до вікової категорії та включали питання на  практичне застосування. Враховуючи, що джури молодших роїв беруть участь вперше, то їх результати були поза заліком. За підсумками конкурсу призові місця розподілились таким чином:

середні рої:

І місце – НВК№11; ІІ місце – ЗОШ№4; ІІІ місце – ЗОШ№12;

старші рої:

І місце – НВК№11; ІІ місце – ЗОШ№24; ІІІ місце – ЗОШ№10.

Вітаємо переможців! Бажаємо всім  юним джурам  нових успіхів і перемог, а головне, що сьогодні виховується сильна, вольова, патріотична молодь, за якою завтрашній день.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.