Всесвітній тиждень імунізації в закладах дошкільної освіти

29 квіт. 2024
#World Immunization Week 2024# В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Всесвітній тиждень імунізації.

Його мета – підвищення рівня інформованості населення про використання вакцин для захисту людей всіх вікових категорій від інфекційних хвороб. З метою підвищення обізнаності громадян в державі створено Національний портал з імунізації в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України. У цьому році Всесвітній тиждень імунізації проводиться з 24 по 30 квітня.

Вакцинація вважається одним з найбільших досягнень медицини, яке щорічно дає можливість попередити 3 мільйони смертей і 750 тис. випадків дитячої інвалідизації. На даний час за допомогою вакцин людство здатне попередити 30 інфекційних захворювань. Імунізація вважається одним з найефективніших методів боротьби зі всілякими небезпечними захворюваннями: правцем, дифтерією, гепатитом, кашлюком та багатьма іншими. Суть методу полягає у введенні людині спеціальної вакцини, яка активізує захисні реакції організму.

Напередодні Всесвітнього тижня імунізації педагогічні колективи закладів дошкільної освіти Бахмутської територіальної громади провели низку заходів. Оперативні наради при керівникові (ДНЗ №№6, 24, 27, 31, 36, 47, 52, 54, 55, 56),   консультування для  батьків  «Що треба знати про імунізацію», «Що таке імунізація?», «Увага! Національний портал з імунізації інформує» (ДНЗ №№10, 34, «Зіронька»).  ДНЗ №18 провів педагогічний дайджест «Національний портал з імунізації - дошкільникам», ДНЗ №25 - педагагогічну гутірку, під час якої педагоги познайомились із матеріалами Національного порталу з імунізації, розширили знання щодо реагування на ситуацію з поширення інфекційних хвороб,  яким можна запобігти шляхом вакцинації, обговорили форми роботи з дітьми та батьками. У ДНЗ №39 була надана флеш-інформація для батьків «Імунізація. Про головне»; ДНЗ № 40 провів перегляд відеонавчалок та smart-презентацій; в ДНЗ 49 відбулася «Година спілкування» для педагогів, у ході якої педагоги зазначили, що Національний портал з імунізації покликаний стати унікальним інформаційним хабом, де кожен зможе знайти актуальну та корисну інформацію про вакцинацію та особливості імунізації дітей; у ЗДО №58 проведено педгодину "Вакцинація на варті здоров'я громадян".

Важливо пам`ятати просту істину: краще попередити захворювання, ніж потім з ним боротися. Тому не ризикуйте своїм здоров`ям, звертайтесь на консультацію до лікаря-імунолога, щоб вчасно і коректно усунути недугу та уникнути можливих ускладнень. Бережіть свій імунітет, оскільки він  - запорука міцного здоров’я.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.