Переможець конкурсу «Битва жанрів»

25 лют. 2024
Адміністрація закладу Бахмутської школи №4 від усієї душі вітає вчителя української мови та літератури закладу загальної середньої освіти Валентину Подоляк з перемогою в конкурсі «Битва жанрів»

В січні-лютому проходив сьомий Всеукраїнський багатожанровий двотуровий конкурс, за підтримки творчої агенції «UaFest» м.Київ, де педагог посіла почесне І місце. На конкурс було представлено авторський вірш «Ти з нами» (присвята В. Стусу).

Хочемо побажати таких же перемог по життю, старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Удачі, підтримки рідних та друзів! Вітаємо!!!

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.