Презентація книжки Мирослава Лаюка «Бахмут»

25 лют. 2024
У книгарні «Сенс» (м. Київ) відбулася презентація й розповідь про історію створення книжки репортажів та есеїв Мирослава Лаюка «Бахмут», також відбулось відкриття й обговорення авторської фотовиставки Данила Павлова про наше місто Бахмут

Директор школи Інна Астапова та учениця 11-А класу Єлизавета Лоза відвідали подію та отримали автограф письменника.

Дякуємо за фіксацію подій у нашій фортеці:

Мирославу Лаюку, письменнику і воєнному документалісту, автору книжки «Бахмут»

Данилу Павлову, фотографу-документалісту, чиїми роботами проілюстрована книжка,

Богдану Логвиненку, засновнику Ukraїner

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.