Робота закладів освіти в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 8 листопада 2021 року

8 лист. 2021
Управління освіти Бахмутської міської ради інформує, що згідно з підпунктом 10 пункту 3-5 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-CoV-2», освітній процес у закладах дошкільної освіти та в 1-4 класах закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської територіальної громади відбувається в звичайному режимі з суворим дотриманням протиепідемічних вимог.

Станом на 08.11.2021 знаходяться на дистанційному навчанні учні 5-11 класів Бахмутської ЗОШ №3 та Бахмутського НВК №11, окремі працівники яких чекають отримання другої дози щеплення, решта учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти громади працюють в звичайному режимі з посиленим дотриманням протиепідемічних вимог.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини