Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!

8 лист. 2021
«Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!» - саме під цією символічною назвою за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради, у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся онлайн - фестиваль української творчості, присвячений Дню української писемності та мови.

Поезія і пісня – це дві великі сили, саме тому фестиваль проводився у двох номінаціях «Українська пісня» та «Поетичний розмай».

Хочеться відмітити, що незважаючи на карантинні обмеження, усі заклади загальної середньої освіти разом із МЦДЮ прийняли участь у фестивалі. Діти у своїх відео- виступах вдало розкрили невичерпні багатства української мови, відзначили мудрість і старання українських поетів, письменників і культурних діячів.

За рішенням суддів переможцями стали:

Номінація «Поетичний розмай»

Молодша вікова категорія

І місце:  Попадюк Таїсія - «У бабусинім буфеті», ЗОШ № 2 (кер.Коваленко О.М.)

ІІ місце: Кондакова Анна -  «Ти знаєш, що ти людина»,ЗОШ № 12(кер.Орел В.В.)

Сівакова Руслана - байка «Ворона і лисиця»,ЗОШ № 10(кер.Гусарова О.І)

ІІІ місце: Міщенко Катерина - «Наша мова», Покровський НВК(кер.Субботіна Н.М.)

Гавриш Максим - «Я – син великого народу», ЗОШ № 3(кер. Ларіна О.В.)

Осовська Анна - «Тарасове слово», Опитненський ЗЗСО(кер.Колесник Н.В.)

Середня вікова категорія

І місце: Воропаєва Єлизавета - «Горять книжки», ЗОШ № 4 (кер. Тихонюк К.В.)

ІІ місце: Пуняк Уляна - «Кухлик», ЗОШ № 2 (кер. Макотченко С.Є.)

Буднік Назар - «Що для жінки головне», ЗОШ № 10 (кер.Буднік Є.М.)

ІІІ місце: Кара Аполлінарія - «Як лякати вовка», ЗОШ № 5( кер.Донченко Т.Л.)

Прокопенко Є., Третяченко О. - «Про пам’ять», Зайцівський ЗЗСО (кер.Смажнова Л.М.)

Руденко Д., Лисякова І., Боровік М.,- «Моя Україна» - ЗОШ №1 ( кер.Біличук О.М.)

Старша вікова категорія

І місце: Потапова Ганна, Ткаченко Ганна - «А ким би ти хотіла стати?» - ЗОШ №5

( кер. Донченко Т.Л., Макаренко С.В.)

ІІ місце: Нестерова Анастасія - «Доля»,  ЗОШ №1( кер. Біличук О.М.)

Ланевська О. - Гумореска «Сало», ЗОШ 10 (кер. Ланевська О.Й.)

ІІІ місце: Кирило Хріпун - «Заморські гості», ЗОШ № 18

Липчанська М. - «Любіть Україну» , Зайцівський ЗЗСО (кер. Іпатова В.М.)

Номінація «Українська пісня»

Молодша вікова категорія

І місце: Гуцан Софія - «Намальований дощ», ЗОШ № 5 ( кер.Цимбал Н.І.)

ІІ місце: Кетрар Дар’я - «Прохання до неба»,  Бахмутський МЦДЮ (кер.Личман О.В.)

ІІІ місце: Телега Ніка - «Бери своє» , ЗОШ № 2 ( кер.Манухіна С.П.)

Середня вікова категорія

І місце: Книшов І., Котович П. - «Подоляночка сучасна», Бахмутський МЦДЮ (кер.Єпік В.Г.)

ІІ місце: Іванова А.- «Мова солов’їна», ЗОШ № 4 ( кер.Медведкіна Ю.С.)

Бєлкова Аглая - «Дощик», Опитненський ЗЗСО ( кер.Колесник Н.В.)

ІІІ місце: Хор «Юність» - «Сам собі країна», ЗОШ №12 (кер. Анацька Л.М.)

Барановська О. - «Квітуча Україна», НВК № 11 ( кер. Квасникова С.В.)

Коломойцев А. - «Сім шляхів», ЗОШ № 24 ( кер.Коломоєць М.В.)

Старша вікова категорія

ІІ місце: Тищенко Ганна - «Вільний птах», Бахмутський МЦДЮ ( кер.Єпік В.Г.)

Усі інші учасники отримають дипломи за участь.

Вітаємо усіх із Днем української писемності та мови!

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024