Робота закладів освіти в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 8 листопада 2021 року

8 лист. 2021
Управління освіти Бахмутської міської ради інформує, що згідно з підпунктом 10 пункту 3-5 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-CoV-2», освітній процес у закладах дошкільної освіти та в 1-4 класах закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської територіальної громади відбувається в звичайному режимі з суворим дотриманням протиепідемічних вимог.

Станом на 08.11.2021 знаходяться на дистанційному навчанні учні 5-11 класів Бахмутської ЗОШ №3 та Бахмутського НВК №11, окремі працівники яких чекають отримання другої дози щеплення, решта учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти громади працюють в звичайному режимі з посиленим дотриманням протиепідемічних вимог.

7 трав. 2024
Подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П‘ятьландіі»
У Бахмутській ЗОШ №12 пройшов незвичайний день: подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П’ятьландіі». Це дуже важлива подія як для батьків майбутніх п'ятикласників, так і для всього педколективу закладу освіти. Під час зустрічі діти знайомилися з майбутніми вчителями, із задоволенням спілкувалися.

7 трав. 2024
Дистанційне навчання стає доступніше
За сприяння Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та Управління освіти Бахмутської міської ради на початку травня учні закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ знову отримали пристрої для більш якісного дистанційного навчання.

6 трав. 2024
Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги