Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек стартував у Часовоярській школі №15

10 жовт. 2014
З 01 по 31 жовтня 2014р. у Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відзначається Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

Він проходить під гаслом «Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти», з метою розкриття потенціалу шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги учительської, учнівської та батьківської громадськості до книги.

У бібліотеці школи було проведено День відкритих дверей: екскурсія до бібліотеки учнів перших та других класів «Цей дивний світ –бібліотека». Під час даного заходу завідувач шкільною бібліотекою Ірина Федорова нагадала учням правила поведінки та користування бібліотекою. На закінчення екскурсії учні взяли активну участь у вікторині «Цей чарівний світ казки».

У рамках Тижня закону і права «Я маю право на життя, я гідно мушу жити» (до Дня юриста України) оформлено книжкову виставку «З дитинства знай свої права» та проведено бібліографічний огляд літератури з цієї теми для учнів старшої ланки.

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.