Літературні мандри для учнів Артемівської школи №12

10 жовт. 2014
У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулися літературні мандри для учнів 3-4 класів «Искорки смеха от детских писателей».

Мета заходу – виховання любові та поваги до книги, читання.

За веселими ситуаціями, потішними історіями завжди проглядається якась мудра потрібна думка. І саме вона допомагає маленькому читачеві ясніше роздивитися життя, зрозуміти сенс дружби, людської порядності, показати себе надійною людиною.

Маленькі читачі активно відповідали на питання літературної міні-вікторини, розгадували загадки, ділилися враженнями про почуте. Жваву зацікавленість викликала в них книжкова виставка, яка супроводжувала захід.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024