Місячник пожежної безпеки в Артемівській ЗОШ №24

22 жовт. 2015
Комплексна безпека учасників навчально-виховного процесу - це сукупність заходів школи, здійснюваних у взаємодії з правоохоронними структурами, державноінспекціі, лікувальними установами, пожежною частиною та громадськими організаціями, які сприяють готовності колективу школи та учнів до раціональних дій у надзвичайних ситуаціях.

Безпека школи є пріоритетним напрямком у діяльності адміністрації школи та педагогічного колективу. Об'єктом цієї діяльності є охорона праці, цивільний захист, безпека життєдіяльності, попередження терористичних актів, електрична, дорожно-транспортна та пожежна безпека.

З метою забезпечення пожежної безпеки в школі видано відповідні накази, пожежно-технічною комісією уточнено схеми евакуації, проведено перевірку наявності та справності засобів пожежогасіння, інструктаж усіх співробітників і учнів, навчальне тренування з евакуації.

У рамках місячника пожежної безпеки, оголошеного відділом освіти, голова комісії з охорони праці Андрій Немудрякін провів теоретичні заняття з правил пожежної безпеки з працівниками ЗОШ №24.

Старший інспектор відділення ЗНС 8 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області Артур Спицин організував практичне відпрацювання правил користування первинними засобами пожежогасіння. Усі присутні успішно склали іспит на вміння швидко діяти в надзвичайних ситуаціях.

Колектив школи розуміє, що від того, наскільки буде компетентним кожен учитель, залежить майбутнє учнів.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.