Перші результати Всеукраїнських предметних олімпіад шкільного етапу

21 жовт. 2015

З 06.10.2015 по 21.10.2015 на базі навчальних закладів проводився І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2015-2016 навчального року з 18 базових дисциплін та комплексна олімпіада «Юний ерудит» для учнів початкових класів за текстами завдань міського методичного кабінету. Участь в олімпіадах беруть участь всі загальноосвітні заклади міста.

Згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних дисциплін, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності звіти про проведення І (шкільного) етапу, заявки на участь у ІІ (міському) етапі та роботи всіх учасників, які набрали більше, ніж 70% балів за виконання завдань, надаються до міського методичного кабінету.

На сьогоднішній день результативність з проведених олімпіад виглядає наступним чином:

з української мови – прийняли участь – 406 учнів, з них –  51учень (12%) заявлений на участь у ІІ (міському) етапі;

з російської мови – 238 – 45 (18 %);

з англійської мови – 256 – 47 (19 %);

з економіки – 67 – 10 (14 %);

з німецької мови – 18 – 12 (16 %);

з французької мови – 20 – 9 (45 %) відповідно.

Триває І (шкільний) етап олімпіад з решти предметів. Сподіваємось на результативну участі в олімпіадному русі на міському рівні.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.