Перші результати Всеукраїнських предметних олімпіад шкільного етапу

21 жовт. 2015

З 06.10.2015 по 21.10.2015 на базі навчальних закладів проводився І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2015-2016 навчального року з 18 базових дисциплін та комплексна олімпіада «Юний ерудит» для учнів початкових класів за текстами завдань міського методичного кабінету. Участь в олімпіадах беруть участь всі загальноосвітні заклади міста.

Згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних дисциплін, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності звіти про проведення І (шкільного) етапу, заявки на участь у ІІ (міському) етапі та роботи всіх учасників, які набрали більше, ніж 70% балів за виконання завдань, надаються до міського методичного кабінету.

На сьогоднішній день результативність з проведених олімпіад виглядає наступним чином:

з української мови – прийняли участь – 406 учнів, з них –  51учень (12%) заявлений на участь у ІІ (міському) етапі;

з російської мови – 238 – 45 (18 %);

з англійської мови – 256 – 47 (19 %);

з економіки – 67 – 10 (14 %);

з німецької мови – 18 – 12 (16 %);

з французької мови – 20 – 9 (45 %) відповідно.

Триває І (шкільний) етап олімпіад з решти предметів. Сподіваємось на результативну участі в олімпіадному русі на міському рівні.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.