Опитненський ЗЗСО

Наказ №146-к від 23.10.2020"Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Опитненського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Бахмутської міської ради Донецької області"

Оголошення про проведення конкурсуна зайняття посади директора Опитненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області
Протокол №1засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Опитненського закладу загальної середньої освіти
Наказ №162/1-к від 24.11.2020"Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Опитненського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Бахмутської міської ради Донецької області"
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Опитненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької област
Протокол №2засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Опитненського закладу загальної середньої освіти

Наказ №8-к від 11.01.2021"Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Опитненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області"

Список осіб, допущених до етапів конкурсних відборів на посади керівників закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ОТГ

Відеозапис конкурсу

30 квіт. 2024
#ТиЯк? Турбота про ментальне здоров'я
Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе.

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

29 квіт. 2024
Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес