КУ "ІРЦ м.Бахмут"

ПРОТОКОЛ №1засідання комісії для проведення конкурсу на посаду керівника (директора) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут»
Наказ №64-к від30.06.2021"Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунальної  установи «Інклюзивно – ресурсний центр м. Бахмут»"
Наказ №62-к від 25.06.2021"Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр м.Бахмут»"
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмута»

Наказ №4-к від 04.01.2022 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно–ресурсного центру комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр м.Бахмут» у новій редакції"

ПОРЯДОК проведення конкурсуна посаду директора інклюзивно–ресурсного центру комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр м.Бахмут»

Наказ №6-к від 10.01.2022 "Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора інклюзивно–ресурсного центру комунальної  установи «Інклюзивно – ресурсний центр м. Бахмут»

Оголошення на проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно–ресурсного центру комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр м.Бахмут»

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.