Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи

29 квіт. 2024
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

Навіть реформу освіти продовжують впроваджувати попри відсутність шкільних стін, відповідного технічного обладнання, розпорошеність всіх учасників освітнього процесу по світу.
29 квітня відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради з метою обговорення наявних проблем, подальших перспектив розвитку,  методичного супроводу освітнього процесу  в умовах навчання в НУШ у дистанційному форматі відбулась онлайн-зустріч заступників директорів шкіл.
Саме заступники є тією рушійною силою, яка здатна навіть  в непростих умовах створити нове освітнє середовище. На зустрічі кожен міг поділитися власною системою напрацювань з окреслених проблем та поставити питання одне одному.  З нового навчального року учні 6 класів НУШ перейдуть на базовий цикл загальної середньої освіти, тож готуватися необхідно вже сьогодні. Непроста задача стоїть перед нашими педагогами, проте головне, що вони розуміють сутність реформи НУШ, а саме перехід від лише передачі знань до компетентнісного навчання та практичних умінь.
Як готувалися до реалізації НУШ в 5-6 та вже в 7 класах поділилася Поліна Костюченко (ЗОШ №12); Ольга Онишко (ЗОШ №10) розказала про здійснення методичного супроводу реалізації ключових компетентностей НУШ під час дистанційного навчання; психологічну складову проведення уроків окреслила Ольга Крамчанінова (ЗОШ №24). Модель організації методичної роботи в умовах реалізації Концепції НУШ представила на загал Ірина Коваленко (ЗОШ №5); яким чином можливо подолати освітні втрати та розриви запропонувала Галина Жукова (НВК №11). Заступники  ділилися досвідом у форматі «Печа-куча», суть такої презентації полягала у лаконічному і конкретному викладі своєї ідеї, захисті її найважливіших постулатів в дуже обмежений час.
У кінці зустріч учасники обмінялися інсайтами, емоціями та вже намітили певні кроки в методичній роботі.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.