Конкурси фахової майстерності

УЧИТЕЛЬ РОКУ -  2024

ПЕРЕМОЖЦІ І ТУРУ - 2024

САМВЕЛ АКОПЯН,
вчитель фізики закладу загальної середньої освіти Бахмутського НВК №11, переможець І туру конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «фізика»

УЧИТЕЛЬ РОКУ -  2023

ПЕРЕМОЖЦІ І ТУРУ - 2023

ІРИНА ВАРКІНТІН,
вчитель основ здоров’я та трудового навчання закладу загальної середньої освіти Бахмутського НВК №11, переможець І туру конкурсу «Учитель року-2023» у номінації «основи здоров’я»

ОЛЕНА ГАВРЮЩЕНКО,
вчитель фізичної культури закладу загальної середньої освіти основ Бахмутської школи №9, призер (ІІІ місце) І туру конкурсу «Учитель року- 2023» у номінації «фізична культура»

АНАСТАСІЯ СЕМЕНОВА,
вчитель закладу загальної середньої освіти основ фізичної культури Бахмутської школи №24, лауреат І туру конкурсу «Учитель року-2023» у номінації «фізична культура»

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.