Участь педагогів Бахмутської ТГ в MINI EDCAMP RYBAKIVKA

12 квіт. 2024
Педагоги Бахмутської міської ТГ Наталя Томачинська, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради», Юлія Рукавицина, директор Бахмутської ЗОШ №7, та вчитель фізичної культури цього ж закладу Олександр Свінченко мали змогу взяти участь в освітній (не)конференції ЕdCamp Rybakivka-2024 «Командотворення – складова згуртованості колективу», яка об’єднала вчителів Миколаївської та Одеської областей.

Як згуртувати колектив (педагогічний, учнівський, батьківський, шкільний)? Це питання є актуальним завжди. Саме про це дізналися при відвідуванні різноманітних локацій (не)конференції.
Учительська паралель дала можливість представити колегам досвід роботи освітньої локації «З Бахмутом у серці» та розповісти про специфіку організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти  в дистанційному форматі.
День видався насиченим враженнями, живим спілкуванням із колегами, позитивними емоціями та навіть смаковими відчуттями!
Щиро дякуємо Рибаківському ліцею Коблівської сільської ради
с. Рибаківка за надану можливість відкриття нових освітніх горизонтів, поглиблення знань, отримання цінних інсайтів від провідних експертів та пропозицію щодо подальшої співпраці!

Здобутки "Непосид"
Попри дистанційне навчання учні Бахмутської ЗОШ№18 ім. Дмитра Чернявського, які є учасниками зразкового театру танцю «Непосиди», впродовж 2023/2024 навчального року брали активну участь у заходах різних рівнів: від обласних до міжнародних.

Участь у семінарі
За сприяння Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні 13-15 травня 2024 року у місті Люблін (Польща) був організований семінар для методистів з французької мови, активну участь в якому взяла Неклеса Валентина Олексіївна, учитель французької мови Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12.

20 трав. 2024
Вітаємо з високим досягненням у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024»
В Ужгороді підбили підсумки всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Фізика».