Терапія мистецтвом

11 квіт. 2024
Розпис писанок має глибокий символічний зміст. Це – передача спадщини та традицій із покоління в покоління.

Естафету фестивалю «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ», який проходить за підтримки Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради,  перейняли учні Бахмутського НВК № 11, що долучилися до майстер-класу  з писанкарства. Дмитро Денисенко, майстер традиційних народних ремесел, показав красу та унікальність кожного візерунка та  кольору писанки. Діти із захопленням поринули у світ мистецтва, отримали позитивні емоції, отримали своєрідну  терапію.
   Щиро дякуємо організаторам за неповторні емоції, творче спілкування та неформальну зустріч!

Здобутки "Непосид"
Попри дистанційне навчання учні Бахмутської ЗОШ№18 ім. Дмитра Чернявського, які є учасниками зразкового театру танцю «Непосиди», впродовж 2023/2024 навчального року брали активну участь у заходах різних рівнів: від обласних до міжнародних.

Участь у семінарі
За сприяння Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні 13-15 травня 2024 року у місті Люблін (Польща) був організований семінар для методистів з французької мови, активну участь в якому взяла Неклеса Валентина Олексіївна, учитель французької мови Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12.

20 трав. 2024
Вітаємо з високим досягненням у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024»
В Ужгороді підбили підсумки всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Фізика».