Весняні канікули у ЗОШ №4

28 бер. 2024
Звідкіля б не походили, канікули завжди означають одне – відпочинок, пригоди та безтурботний час.

Занурившись у світ весняних канікул школярі Бахмутської ЗОШ №4 використовують цей час не лише для відпочинку, а й для розвитку та самовдосконалення. З учнями школи проводяться різноманітні виховні години, квести, майстер-класи. Також, канікули час для надолуження освітніх втрат, педагоги закладу проводять цікаві заходи: квести з англійської мови «Відносні займенники», «Одяг» та  «Travelling», узагальнюючі ігри з української мови «Прикметник», уроки-мандрівки з географії  «7 чудес України».

Вчителі також знаходять час для самоосвіти, збираються на методичні гутірки, де обмінюються досвідом, проводять практичний огляд різних платформ та інтерактивів, якими користуються під час дистанції. За час канікул було проведено гутірки за такими темами: «На хвилі із сучасними освітніми тенденціями», психологічна кав’ярня «Резильєнтний та ресурсний педагог», «Лайфхаки вивчення предмету української мови та літератури». Так завершуються наші весняні канікули - з великими посмішками на обличчях, серцями, що сповнені незабутніми враженнями та мозаїкою нових знань.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини