#ОсвітніЛокаціїВДії Арттерапія

29 бер. 2024
В освітній локації м. Жовті Води відбулися захопливі заняття з арттерапії . Цей день був наповнений творчістю, емоційним розвантаженнямта єднанням учнів та вчителів.

Освітня локація перетворилась на мальовничий простір, де панували радість, спокій  та гармонія. Завдяки заняттям з арттерапії, учні та вчителі занурились у світ безмежної фантазії та отримали незабутні враження. Яскраві емоції та захоплення викликала настільна гра «Мемологія» . Вона  не лише розвеселила дітей, а й допомогла їм у навчанні з різних предметів. Завзятість та азарт панували за ігровим столом, адже кожен хотів перемогти та продемонструвати свої знання.
Арттерапія та "Мемологія" подарували дітям та вчителям незабутні емоції, єднання та стимул до нових звершень.
Нехай такі творчі та пізнавальні заняття стануть невід'ємною частиною освітнього процесу, адже вони дарують не лише знання, а й радість від пізнання

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.

10 трав. 2024
Виховуємо патріотів
Зважаючи на те, що національно-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку національної свідомості на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), формування у громадян почуття патріотизму, соціальної активності, готовності до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України в закладах дошкільної освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради, розроблено плани заходів з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки.

10 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Марафон єднання "Крок"!
На освітній локації « З Бахмутом у серці м. Жовті Води» наша команда успішно подолала бігові дистанції Всеукраїнського спортивного марафону "Крок"!