Логопедичний навчальний тренінг для батьків «Допоможіть своїй дитині»

27 лют. 2024
З метою надання цільової консультативної допомоги та відпрацювання практичних навичок фахівці логопедичної служби Управління освіти провели навчальний тренінг для батьків, де розглядались питання значення формування компонентів мовлення.

Обговорили важливість вчасного виправлення порушень мовлення, які обмежують загальний потенціал дітей та призводять до зниження обсягу засвоєння матеріалу.
Вчитель-логопед Лідія Ребенкова розкрила значення розвитку дрібної моторики через вправи з використанням кульок су-джок, що розвивають
✅тактильну чутливість,
✅дрібну моторику пальців рук,
✅стимулюють мовні області в корі головного мозку,
✅а також сприяють загальному зміцненню організму.
 Вчитель-логопед Олена Ялова  окреслила алгоритм дій батьків, які допоможуть якісно поліпшити або виправити порушення мови:
✅масаж обличчя, пасивна та активна артикуляційна гімнастика;
✅розвиток дихання;
✅ігри та вправи на розвиток слухової уваги, фонематичного слуху;
✅вправи на підвищення рівня активації, енергопостачання та статокінетичного балансу психічних процесів (кричалки, слухо-рухова регуляція,
✅регуляція м’язового  тонусу);
✅мовні вправи.
Сподіваємося, зустріч була корисною як для вчителів початкових класів,  так і для батьків учнів.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.