Логопедичний модуль у форматі «WORKSHOP»

19 лист. 2021
Логопедичний модуль у форматі «WORKSHOP» за темою: Формування компонентів мовленнєвої системи через різні види мовленнєвої діяльності

За підтримки фахівців Центру методичної та психологічної служби з метою формування розширеного методичного інструментарію вчителів початкових класів дієвими формами роботи з формування усіх компонентів мовленнєвої системи (фонетико-фонематичного аспекту мовлення, лексики та граматичного та зв’язного мовлення) відбулася зустріч вчителів-логопедів та педагогів закладів освіти Бахмутської громади .

У ході зустрічі вчителі-логопеди шкільної логопедичної служби визначились з

дієвими підходами до організації корекційно-реабілітаційної допомоги учням з порушенням мовлення: Олена Ялова познайомила із проявами специфічних порушень  писемного мовлення у молодших школярів; Вероніка Дмитрук розкрила етапи роботи з подолання порушень фонематичного сприйняття; Тетяна Ткаченко розповіла про важливість створення умов для розвитку мовленнєвих здібностей дітей та значення розвитку зв’язного мовлення; Лідія Ребенкова роз’яснила особливості роботи вчителя з різними видами порушень мовлення, надала їм загальну характеристику.

Сподіваємось, що надана інформація сприятиме поширенню логопедичних знань серед учасників освітнього процесу.

5b09a19b3fa7361e3b8dfadbcbe71e4f.md.png

b79846254c20c6de2d9e1c4b90dd7778.md.png

eea13216e53a0ceb530ce9c84c4e475a.md.jpg

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини