Логопедичний модуль у форматі «WORKSHOP»

19 лист. 2021
Логопедичний модуль у форматі «WORKSHOP» за темою: Формування компонентів мовленнєвої системи через різні види мовленнєвої діяльності

За підтримки фахівців Центру методичної та психологічної служби з метою формування розширеного методичного інструментарію вчителів початкових класів дієвими формами роботи з формування усіх компонентів мовленнєвої системи (фонетико-фонематичного аспекту мовлення, лексики та граматичного та зв’язного мовлення) відбулася зустріч вчителів-логопедів та педагогів закладів освіти Бахмутської громади .

У ході зустрічі вчителі-логопеди шкільної логопедичної служби визначились з

дієвими підходами до організації корекційно-реабілітаційної допомоги учням з порушенням мовлення: Олена Ялова познайомила із проявами специфічних порушень  писемного мовлення у молодших школярів; Вероніка Дмитрук розкрила етапи роботи з подолання порушень фонематичного сприйняття; Тетяна Ткаченко розповіла про важливість створення умов для розвитку мовленнєвих здібностей дітей та значення розвитку зв’язного мовлення; Лідія Ребенкова роз’яснила особливості роботи вчителя з різними видами порушень мовлення, надала їм загальну характеристику.

Сподіваємось, що надана інформація сприятиме поширенню логопедичних знань серед учасників освітнього процесу.

5b09a19b3fa7361e3b8dfadbcbe71e4f.md.png

b79846254c20c6de2d9e1c4b90dd7778.md.png

eea13216e53a0ceb530ce9c84c4e475a.md.jpg

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».