Дистанційне навчання стає доступніше

7 трав. 2024
За сприяння Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та Управління освіти Бахмутської міської ради на початку травня учні закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ знову отримали пристрої для більш якісного дистанційного навчання.

На цей раз 39 ноутбуків  надійшли  від донорської організації Європейський банк реконструкції та розвитку через посольство України у Великій Британії, а також від Уряду Об’єднаних Арабських Еміратів за підтримки Благодійної організації «Фундація Олени Зеленської». Робимо усе можливе, щоб наші учні мали змогу продовжувати навчання в наших закладах освіти, маючи необхідне технічне обладнання.
За можливістю  й надалі будемо працювати задля технічного забезпечення дистанційної освіти.

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!