Бахмутська школа № 2- учасниця акції «Батарейки, здавайтеся!»

13 жовт. 2021
Вже декілька років поспіль учні та педагогічний колектив Бахмутської школи № 2 беруть участь у міській акції «Батарейки, здавайтеся!».

Цьогоріч зібрали понад 15 кг використаних батарейок та телефонних акумуляторів та здали їх волонтерам в обмін на екологічні торбинки.

Учні добре розуміють, що лише одна пальчикова батарейка, що потрапляє на сміттєзвалище, забруднює важкими металами 20м2 землі і 400 кубометрів води! Спалені на сміттєспалювальних заводах батарейки утворюють діоксини, які з клубами диму потрапляють в повітря, ґрунт, воду, а звідти - в легені та інші органи людини. Тому Акція діє на постійній основі.

Кожна людина в світі може зробити вклад в екологічний стан планети і почати можна з найпростішої справи - утилізації батарейок.

30486cd7dc0d89d4b6a25ab556b4ddfa.md.jpg

f0762147e0138411c0b59e0edd3811d7.md.jpg