Бахмутська школа № 2- учасниця акції «Батарейки, здавайтеся!»

13 жовт. 2021
Вже декілька років поспіль учні та педагогічний колектив Бахмутської школи № 2 беруть участь у міській акції «Батарейки, здавайтеся!».

Цьогоріч зібрали понад 15 кг використаних батарейок та телефонних акумуляторів та здали їх волонтерам в обмін на екологічні торбинки.

Учні добре розуміють, що лише одна пальчикова батарейка, що потрапляє на сміттєзвалище, забруднює важкими металами 20м2 землі і 400 кубометрів води! Спалені на сміттєспалювальних заводах батарейки утворюють діоксини, які з клубами диму потрапляють в повітря, ґрунт, воду, а звідти - в легені та інші органи людини. Тому Акція діє на постійній основі.

Кожна людина в світі може зробити вклад в екологічний стан планети і почати можна з найпростішої справи - утилізації батарейок.

30486cd7dc0d89d4b6a25ab556b4ddfa.md.jpg

f0762147e0138411c0b59e0edd3811d7.md.jpg

17 квіт. 2024
Нарада із заступниками директорів ЗЗСО та методистами ЗПО
Відповідно до плану роботи відділу методичної та психологічної роботи відбулася нарада для заступників директорів закладів загальної середньої та методистів позашкільної освіти.

12 квіт. 2024
Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.

12 квіт. 2024
Учні Бахмутського НВК№11 - учасники нетипового уроку в STEM лабораторії
3D-техніка – вже не фантастика. Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк.