Екологічна акція в Артемівській школі №5

13 жовт. 2014
Жовтень – місячник екологічного виховання, який проходить в Артемівській школі №5 під назвою «Краса Землі моєї».

У рамках цього місячника 11 жовтня в школі відбулась традиційна екологічна акція, в якій взяли участь учні 7-11 класів.

Безхмарне небо, яскраве сонце, гарний настрій, дружній колектив – це складові плідної та корисної праці, яку провели школярі на честь Дня народження школи. Адже 8 жовтня ЗОШ №5 виповнилося 35 років! У ході акції учнями було скопано клумби, прибрано опале листя, висаджено більше 20 різноманітних дерев і кущів. Більше десяти кущів - жовті хризантеми, які прикрасили шкільне подвір’я яскравими фарбами.

Участь підлітків у таких корисних справах допоможе закріпити у свідомості кожної дитини норми відповідальної поведінки із збереження природи та сформувати ціннісне ставлення до оточуючого навколишнього середовища.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.