Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек триває

10 жовт. 2014
До найвизначніших надбань людської цивілізації належить книга. Книги – це життєдайні ріки, які наповнюють духовністю й культурними надбаннями попередників, усе нові й нові покоління.

До Всеукраїнського місячника в бібліотеці запланована програма різноманітних, цікавих заходів.

З 1 жовтня в шкільній бібліотеці Артемівського НВК №11 працює книжкова виставка "Новинки літератури". Головна мета виставки - привернути увагу дітей до книги, як джерела отримання знань, яка залишається основою активної освіти, незважаючи на стрімкий розвиток сучасних джерел інформації.

Ігрові форми є ефективними технологіями масової роботи бібліотеки. Проведена вікторина «Книга - мост в мир знаний» показала рівень розвитку світогляду дітей та знання літератури. У 3-х класах пройшов бібліотечний урок «Структура книги», до якого була підготовлена презентація. Діти ознайомилися з історією виникнення книги, структури книги, взяли участь у літературній грі «Що ви знаєте про книгу», в якій кожен з учнів показав свої знання, кмітливість та ерудованість.

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!