Фотоконкурс «Я - в Україні, Україна - в мені»

21 жовт. 2015

В рамках проведення Тижня початкової школи, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради у Соледарській школі №14 пройшов шкільний фотоконкурс «Я - в Україні, Україна - в мені» для учнів 1-4 класів. Понад 20 учнів початкової школи та їхні батьки з радістю взяли участь у запропонованому конкурсі.

Для журі, до складу якого увійшли голова батьківського комітету школи Тетяна Куляушкіна, мати дітей переселенців Тетяна Хаджинова, педагог-організатор Ольга Борисова, стояла нелегка задача: визначити переможців серед учасників фотоконкурсу. Після тривалих обмірковувань і сперечань було визначено трьох учнів-переможців, які отримали грамоти та цукерки. І і ІІ місця посіли учні 1 класу Гордієнко Данил з роботою «Напередодні свята» і Лозова Мар’яна з фото «Моя найдорожча у світі» відповідно (класний керівник Вікторія Лозова), 3 місце - учень 3 класу Зелений Валентин - «Велика сім'я першокласників» (класний керівник Інна Скоріна).

Роботи переможців шкільного етапу будуть відправлені для подальшої участі у міському етапі фотоконкурс «Я - в Україні, Україна - в мені».

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.