Фотоконкурс «Я - в Україні, Україна - в мені»

21 жовт. 2015

В рамках проведення Тижня початкової школи, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради у Соледарській школі №14 пройшов шкільний фотоконкурс «Я - в Україні, Україна - в мені» для учнів 1-4 класів. Понад 20 учнів початкової школи та їхні батьки з радістю взяли участь у запропонованому конкурсі.

Для журі, до складу якого увійшли голова батьківського комітету школи Тетяна Куляушкіна, мати дітей переселенців Тетяна Хаджинова, педагог-організатор Ольга Борисова, стояла нелегка задача: визначити переможців серед учасників фотоконкурсу. Після тривалих обмірковувань і сперечань було визначено трьох учнів-переможців, які отримали грамоти та цукерки. І і ІІ місця посіли учні 1 класу Гордієнко Данил з роботою «Напередодні свята» і Лозова Мар’яна з фото «Моя найдорожча у світі» відповідно (класний керівник Вікторія Лозова), 3 місце - учень 3 класу Зелений Валентин - «Велика сім'я першокласників» (класний керівник Інна Скоріна).

Роботи переможців шкільного етапу будуть відправлені для подальшої участі у міському етапі фотоконкурс «Я - в Україні, Україна - в мені».

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.