Кубок ім. М. Кибальчича в Артемівську

21 жовт. 2015

В рамках Всеукраїнської акції, спрямованої на інтелектуальне самовдосконалення молоді, яку організував департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, на Коропщині відбулись змагання з ракето-модельного спорту на кубок Миколи Кибальчича. До даної акції були залучені тренери команд, судді які займаються популяризацією даного виду спорту та приймають безпосередню участь у патріотичному вихованні молоді, а також представники державної влади.

Вже 20 років Українське молодіжне аерокосмічне об'єднання «Сузір'я» займається пошуком і підтримкою талановитої молоді, яка цікавиться космонавтикою та авіацією. Невипадково змагання проходило на Коропщині, адже ця земля - батьківщина М.І Кибальчича, видатного конструктора, одного з винахідників ракетобудування. Вихованці ракетомодельних гуртків позашкільних навчальних закладів Донецької, Івано-Франківської, Сумської та Чернігівської областей показали високий рівень майстерності. Донецьку область представляла команда нашого м. Артемівська: Федотчев Костянтин, Собаченков Єлізар, Чебордак Дмитро та Тарасова Меланія. Очолював команду керівник гуртка міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва Іван Тарасов. Артемівці представили три виду моделей ракет: S6A, «Салют», «Напівкопія». В особистій першості наші спортсмени зайняли одне І місце (Собаченков Єлізар), два ІІ місця (Тарасова Меланія та Федотчев Костянтин) і одне ІІІ місце (Чебордак Дмитро). За результатами змагань та стендової оцінки моделей «Напівкопія» Артемівська команда зайняла І місце та привезла в рідне місто такій бажаний Кубок. Переможцям вручав нагороди академік Команов Володимир Геннадійович – конструктор ракетно-космічного напрямку, герой України.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.