Конкурс на кращого читця поезій Т.Г.Шевченка серед вихованців Соледарського центру дітей та юнацтва

17 бер. 2014
У Соледарському Центрі дітей та юнацтва відбувся конкурс на кращого читця поезій Великого Кобзаря.

Всі присутні змогли торкнутися серцем Шевченківських творів, пройнятися їхнім духом.

Журі заслухало артистичні виступи учасників. Конкурс перетворився у справжнє свято творчості та мистецтва з музикою й віршами, з оплесками і сяючими очима запрошених.

Цей захід показав, що поетичне слово Шевченка є для молоді предметом гордості за власну культуру, власний народ, а також потужним джерелом творчого натхнення, духовного розвитку.

З поставленими завданнями усі справилися на славу! На славу великому поетові, 200 річчя якого ми у ці дні відзначаємо.

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».

29 квіт. 2024
Всесвітній тиждень імунізації в закладах дошкільної освіти
#World Immunization Week 2024# В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Всесвітній тиждень імунізації.