Конкурс читців «Шевченківське слово в віках не старіє»

17 бер. 2014
У Соледарській школі №14 відбувся шкільний конкурс читців

У рамках заходів, присвячених 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, з метою вшанування пам'яті та популяризації творчості митця, розвитку мистецтва художнього слова, вдосконалення і підвищення виконавської майстерності, у Соледарській школі №14 відбувся шкільний конкурс читців «Шевченківське слово в віках не старіє» серед учнів 1-2 і 3-4 класів. У конкурсі взяли участь 17 школярів, які готували свої виступи разом із батьками та класними керівниками .

Організатори конкурсу, учитель української мови і літератури Яковлева Надія і педагог–організатор Борисова Ольга, творчо підійшли до підготовки заходу: естетично оформили приміщення, підібрали літературу, що перекликається з темою конкурсу, виставили малюнки учнів. Учасники конкурсу підготували український одяг та реквізити.

Компетентне журі у складі керівника методичного об’єднання вчителів початкових класів Мирошниченко Раїси, членів учнівського самоврядування стежили за виступом учасників і визначили переможців:

серед учнів 1-2 класів

І місце – Рудченко Поліна (2 клас),

ІІ місце – Тульгук Елеонора і Куляушкін Кирил (1 клас) та Корж Вероніка(2 клас)

ІІІ місце – Черненко Олег (2 клас)

серед учнів 3-4 класів

І місце –  Калініна Вікторія (3 клас)

ІІ місце – Карлович Анастасія (4 клас)

ІІІ місце – Лозова Уляна (3 клас).

Творчість Т.Г.Шевченка живе у пам’яті кожного справжнього українця, безсмертне ім’я і неповторні твори Великого Кобзаря назавжди оселилися в душі українського народу, у його мріях, почуттях і сподіваннях.

Підготовка до НМТ
У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулася зустріч з підготовки до НМТ-2024

Проєкт «Теплі обійми» розпочинається
Управління освіти Бахмутської міської ради долучилося до проєкту «Теплі обійми», реалізація якого стала можлива завдяки співпраці Центру підтримки бахмутян у м. Київ "Яповернусь_БАХМУТ" з українським брендом жіночого одягу Wonder.

Стресостійкість – важлива риса педагога
Війна – потужний чинник стресу, тож цілком природно, що багато людей зараз відчувають тривожність, пригніченість, не можуть знайти в собі сили на буденні та робочі справи.