Шевченко - наш. Він для усіх століть…

18 бер. 2014

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим та неповторним. Вчителі та учні Артемівської вечірньої (змінної) школи провели ряд заходів до 200-річчя великого поета: загальношкільний вечір «Шевченко - наш. Він для усіх століть…», виставка творчих учнівських робіт.

На початку березня в кабінеті української мови та літератури, з метою вшанування пам'яті та показа значимості постаті Кобзаря для всього людства, пройшов загальношкільний вечір «Шевченко - наш. Він для усіх століть…».

В цьому вечері прийняли участь 10-12 (вечірні) класи. Учні та вчителі відповідально та творчо підійшли до проведення заходу: були підготовлені костюми, реквізити, розподілені слова читців, ретельно дослідженні віхи життя та творча спадщина Кобзаря. Окремою презентацією була підготовлена саме художня спадщина митця, що дуже зацікавила слухачів.

Не залишились поза увагою учні 10-12 класів, що знаходяться в Артемівському слідчому ізоляторі. В одному з класів СІЗО відбулась урочиста година «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

В ході заходів учні отримували нові знання (відкривали для себе нового Шевченка), естетичну насолоду від оформлених кабінетів та справжнє задоволення.

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».

29 квіт. 2024
Всесвітній тиждень імунізації в закладах дошкільної освіти
#World Immunization Week 2024# В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Всесвітній тиждень імунізації.