11 трав. 2024

День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади

День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.

Виховуємо патріотів

Зважаючи на те, що національно-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку національної свідомості на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), формування у громадян почуття патріотизму, соціальної активності, готовності до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України в закладах дошкільної освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради, розроблено плани заходів з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки.
10 трав. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Марафон єднання "Крок"!

На освітній локації « З Бахмутом у серці м. Жовті Води» наша команда успішно подолала бігові дистанції Всеукраїнського спортивного марафону "Крок"!
10 трав. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії "Мама-натхнення для життя"

Напередодні Дня матері на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Юлія Коршун (ЦПРПП), Наталя Полякова (НВК№11), Олена Петуніна (ДНЗ №25) познайомили дітей з історією свята.
10 трав. 2024

Дбаємо про фізичний розвиток дошкільнят

Безперечний факт, що фізичний розвиток дитини - це важлива функція закладу дошкільної освіти.
9 трав. 2024

Вікно у світ європейської культури

Для українців День Європи - це особливе свято, сповнене історичного та державотворчого значення, адже останні кілька років мільйони українців висловлюють непереборне прагнення бачити свою державу частиною європейської спільноти.

#ОсвітніЛокаціїВДії Бахмутяни відзначають День Європи

Сьогодні на освітній локації в осередку підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці м. Дніпро», відзначили День Європи.

Дивовижні зустрічі в Бахмутській ЗОШ№12

Сьогодні день в Бахмутській ЗОШ№12 багатий на цікаві та корисні зустрічі. У межах підготовки до свята Вишиванки, педагоги та учні мали змогу зустрітися з Тетяною Руденко, завідувачкою НМК Бахмутського фахового коледжу транспортної інфраструктури та Оленою Федосюк з Коломиї, які, напевно, знають про вишивку все.

День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Учні Бахмутської ЗОШ №4 разом із військовослужбовцями зі Сходу взяли участь у виховному заході “1939—1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!”, під час якого розглянули нормативно-правові документи щодо визнання 8 травня державним святом в Україні «Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років», вшанували хвилиною мовчання памʼять загиблих у Другій світовій війні та подякували захисникам України за відвагу і мужність.
8 трав. 2024

#ТиЯк? Продовжуємо допомагати педагогам стати стресостійкими

Загальновідомо, що стресостійкість важлива особиста якість педагога, особливо в умовах війни.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади

Виховуємо патріотів

10 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Марафон єднання "Крок"!