#ОсвітніЛокаціїВДії Бахмутяни відзначають День Європи

9 трав. 2024
Сьогодні на освітній локації в осередку підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці м. Дніпро», відзначили День Європи.

До учнів закладів загальної середньої освіти завітав начальник Бахмутської міської військової адміністрації  Олексій Рева. Разом із дітьми  та педагогами він узяв участь у святкових заходах. Діти отримали подарунки, а усі учасники заходу веселий настрій  та упевненість, що ми на шляху до перемоги  у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!

Здобутки "Непосид"
Попри дистанційне навчання учні Бахмутської ЗОШ№18 ім. Дмитра Чернявського, які є учасниками зразкового театру танцю «Непосиди», впродовж 2023/2024 навчального року брали активну участь у заходах різних рівнів: від обласних до міжнародних.

Участь у семінарі
За сприяння Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні 13-15 травня 2024 року у місті Люблін (Польща) був організований семінар для методистів з французької мови, активну участь в якому взяла Неклеса Валентина Олексіївна, учитель французької мови Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12.

20 трав. 2024
Вітаємо з високим досягненням у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024»
В Ужгороді підбили підсумки всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Фізика».