Дивовижні зустрічі в Бахмутській ЗОШ№12

9 трав. 2024
Сьогодні день в Бахмутській ЗОШ№12 багатий на цікаві та корисні зустрічі. У межах підготовки до свята Вишиванки, педагоги та учні мали змогу зустрітися з Тетяною Руденко, завідувачкою НМК Бахмутського фахового коледжу транспортної інфраструктури та Оленою Федосюк з Коломиї, які, напевно, знають про вишивку все.

Пані Тетяна  провела для старшокласників український вернісаж «Національна культура», розповіла про вишивку як генетичний код нації, унікальний код краю. Присутні переглянули різні види вишивки, переглянули відео про те, як вишивали майстрині в різних областях України, а також познайомились з тим, як можна закодовати своє ім'я у вишивці та самому виконати її, використовуючи потім як особистий оберіг.

Пані Олена розповіла учням 5 – 7 класів  про вишиванку, її традиції і сучасність, також всі почули про унікальність вишивки у світі, про українські ремесла та про те, що існує понад 200 технік виконання вишивки. Пані Олена познайомила учнів як з роботами  традиційних народних майстринь, так  і показала деякі  українські бренди, які створюють сучасні стилізовані вишиванки.

Червоною ниткою через розповіді наших гостей пройшло те, що вишивка - генетичний код нації, який потрібно зберегти та пронести ще через віки для збереження України.

Здобутки "Непосид"
Попри дистанційне навчання учні Бахмутської ЗОШ№18 ім. Дмитра Чернявського, які є учасниками зразкового театру танцю «Непосиди», впродовж 2023/2024 навчального року брали активну участь у заходах різних рівнів: від обласних до міжнародних.

Участь у семінарі
За сприяння Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні 13-15 травня 2024 року у місті Люблін (Польща) був організований семінар для методистів з французької мови, активну участь в якому взяла Неклеса Валентина Олексіївна, учитель французької мови Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12.

20 трав. 2024
Вітаємо з високим досягненням у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024»
В Ужгороді підбили підсумки всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Фізика».