9 жовт. 2012

Внимание пользователи! Соблюдайте правила работы на Портале!

Уважаемые пользователи Образовательного портала «Классная Оценка»! Помните о Законе об авторских и смежных правах, загружая литературу, фотографии, видеофрагменты и прочее.
7 жовт. 2012

Поздравляем с Днем работников образования!

Искренняя благодарность преподавателям за добросовестное выполнение своего профессионального долга, высокое служение избранному делу, неутомимый творческий поиск, самоотверженность и щедрость души.
3 жовт. 2012

На Портале "Классная Оценка" - 4400 учреждений образования!

4400-м учебным заведением стала Теляжская школа (с. Теляж Сокальского р-на) Львовской области.
29 вер. 2012

Електронна система запису дітей до садка - вже є на "Класній Оцінці"!

27 вересня 2012 року на розширеному засіданні колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серед поставлених завдань - запровадження електронної системи запису дітей до садка. Електронна система запису дітей до садка - вже є на "Класній Оцінці"!
29 вер. 2012

Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти

27 вересня 2012 року у Києві відбулася розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, приурочене Всеукраїнському Дню дошкілля.
24 вер. 2012

Українські навчальні заклади за кордоном, об'єднуйтеся - 2!

До "Класної Оцінки" приєдналися дві українські школи за кордоном - з Іспанії та Португалії.
18 вер. 2012

Засідання колегії управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації

18 вересня 2012 року у Кіровоградському обласному навчально-виховному комплексі гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв) проведено засідання колегії управління освіти і науки обласної державної адміністрації. У роботі колегії взяла участь заступник голови обласної державної адміністрації Галина Пастух.
14 вер. 2012

Проведение технических работ на сервере веб-конференций

В связи с проведением технических работ на сервере временно не работают веб-конференции. Просим вас их не использовать до 17.09.2012
10 вер. 2012

Проблемы у регистратора!

Внимание! Из-за проблем у регистратора GoDaddy "лежат" домены krimedu.com, dnepredu.com, donetskedu.com.
8 вер. 2012

К "Классной Оценке" подключились школы из Запорожской области

Полноправным участником проекта стал Приазовский район.

28 черв. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії #ЛітоЗКористю Конституція у візерунках вербового листя
На освітній локації "З Бахмутом у серці м. Жовті Води" на честь Дня Конституції України

28 черв. 2024
28 червня- День Конституції України
З нагоди 28-ї річниці прийняття Конституції, яку Україна відзначатиме 28 червня цього року, в класах Бахмутської школи № 2 пройшли бесіди про символи нашої держави, обов’язки та права дітей: «Пам’ятай і знай свої права».

27 черв. 2024
Відбулася чергова нарада директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ
На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася чергова онлайн нарада директорів закладів дошкільної освіти за участю головного бухгалтера централізованої бухгалтерії Управління освіти Бахмутської міської ради Ольги Віснянкіної, головного спеціаліста – юрисконсульта Управління освіти Аліни Нарикової, спеціалістів Управління Тетяни Коломак, Вікторії Рязанцевої, методиста відділу методичної та психологічної роботи Ірини Нікітіної та директорів закладів дошкільної освіти.