#ОсвітніЛокаціїВДії "Хімія їжі"

9 квіт. 2024
На освітній локації "З Бахмутом у серці м. Полтава" завдяки EcoSchool діти та дорослі дізналися про "хімію" їжі. Учасники майстер-класу з'ясували, що відбувається в нашому організмі при вживанні деяких продуктів...

Наприклад, кола містить ортофосфорну кислоту та велику кількість цукру, що призводить до жахливих наслідків. Желейні цукерки, якщо вони мають природний колір, інколи можна вживати, але це робити зовсім не бажано. Чипси виготовляють із несправжньої картоплі,  вони містять дуже багато неякісної олії.
 На завершення ціквих експерементів діти  побачили мікроби,  з'ясували, що у боротьбі з ними  допомагає   просте мило.
Тож майстер-клас вийшов змістовний, цікавий та корисний.

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!