#ОсвітніЛокаціїВДії Ура! Канікули

26 бер. 2024
Шкільні канікули – це чудовий час для дітей, щоб відпочити, зарядитися енергією та отримати нові знання.

За ініціативою Управління освіти  освітня локація в м. Жовті Води стала ідеальним місцем для цього. Під час заходів, які організовують вчителі закладів освіти Бахмутської міської ТГ, діти отримують море позитиву, спілкування між собою та надолужують освітні втрати в ігровій формі.У перший день канікул Олена Гаврющенко, методист відділу методичної та психологічної роботи, вчитель ЗОШ№9, Оксана Дєвічева, вчитель ЗОШ №4, запросили дітей на індивідуальні заняття з англійської мови

10 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Марафон єднання "Крок"!
На освітній локації « З Бахмутом у серці м. Жовті Води» наша команда успішно подолала бігові дистанції Всеукраїнського спортивного марафону "Крок"!

10 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії "Мама-натхнення для життя"
Напередодні Дня матері на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Юлія Коршун (ЦПРПП), Наталя Полякова (НВК№11), Олена Петуніна (ДНЗ №25) познайомили дітей з історією свята.

10 трав. 2024
Дбаємо про фізичний розвиток дошкільнят
Безперечний факт, що фізичний розвиток дитини - це важлива функція закладу дошкільної освіти.