#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ з історії

26 бер. 2024
Попри канікули продовжується підготовка для всіх охочих старшокласників Бахмутської міської територіальної громади до НМТ на освітній локації в осередку підтримки бахмутян Vcentrі Hub м. Київ.

Цього разу відбулося активне занурення в історію. Учні разом з вчителем  історії Іриною Кучерук   (ЗОШ №18)    з’ясовували алгоритм підготовки до НМТ, розглянули теоретичний зміст окремих тем, повторили дати, події, поняття і персоналії, попрацювали з документами і візуальними джерелами для розпізнавання, виконали вправи і завдання тематичних тестів у форматі НМТ. Сподіваємося, що пройшовши таке загартування, учні зможуть підійти до НМТ більш спокійними, зібраними і у всеозброєнні.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.