Аспекти дистанційної форми роботи закладів дошкільної освіти обговорено на онлайн нараді директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ

1 бер. 2024
На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася онлайн-нарада директорів закладів дошкільної освіти, у якій взяли участь головний спеціаліст – юрисконсульт Управління освіти Аліна Нарикова, спеціалісти Управління: Тетяна Коломак та Вікторія Рязанцева, директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр м. Бахмут» Оксана Коляденко та директори закладів дошкільної освіти.

На початку зустрічі Аліна Нарикова, головний спеціаліст-юрисконсульт, доповіла про результати  аналізу дотримання в закладах дошкільної освіти норм ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів», надала адресні рекомендації, відповіла на запитання щодо оформлення документації архівного підрозділу закладів освіти.

Директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут» Оксана Коляденко висвітила питання про особливості співпраці інклюзивних та спеціальних груп закладів дошкільної освіти з КУ «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут», акцентувала увагу присутніх на своєчасній підготовці пакету документів для здійснення комплексної оцінки розвитку дитини при комплектації спеціальних та інклюзивних груп.

Про результати моніторингу оновлення та наповнюваності інформаційних сайтів закладів дошкільної освіти йшлося під час обговорення підсумків взаємоогляду з зазначеної теми.

На обмін досвідом  щодо використання цифрових освітніх технологій навчання як ефективного засобу організації освітньої діяльності з використанням технологій дистанційного навчання було спрямовано виступи директорів закладів дошкільної освіти ДНЗ №18 Ганни Єщенко, ЗДО №58 Олени Шрамко.

У ході наради керівники були ознайомлені з інформацією про стан роботи щодо отримання КЕП та звітування уповноважених осіб з протидії корупції, заповнення статистичного звіту 85-к, прийняття управлінських рішень щодо набору дітей до закладів дошкільної освіти на новий навчальний рік.

З усіх питань, що стояли на порядку денному, колегіально було прийнято відповідні рішення.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.