Тиждень охорони праці-2024

29 квіт. 2024
З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, який відзначають 28 квітня, та виконання плану роботи Управління освіти на 2024 рік, з метою привернення уваги до питань охорони здоров᾿я та безпеки праці, запобігання нещасним випадкам під час роботи та здійснення освітнього процесу за дистанційною формою в умовах воєнного стану з 22.04 по 28.04.2024 року в підпорядкованих закладах освіти пройшов Тиждень охорони праці.

Цьогоріч, протягом Тижня в онлайн-форматі проведено низку
тематичних заходів.
З педагогічними працівниками проведено круглі столи, консультації «Надаємо відповіді з питань охорони праці», онлайн-вікторини
«Безпека в запитаннях і відповідях», «Всесвітній  день охорони праці», які сприяли удосконаленню теоретичних і практичних навичок педагогічних працівників з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій під час воєнного стану.
З вихованцями та учнями проведені заняття «Малечі про небезпечні речі», «Один дома», «Рятівники, вперед!» «Будь здоровий, правила виконуй!», «Супергерої безпеки», бесіди, перегляд тематичних відеороликів з подальшим обговоренням, інтерактивні дидактичні ігри, конкурси малюнків, колажів «Охорона праці очима дітей», «Пам’ятай про небезпеку», «Безпека на робочому місці», спрямовані на формування в дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, дотримання правил особистої безпеки в умовах
воєнного стану.
З батьками були проведені онлайн-консультації: “Дитина і комп’ютер”. “Попереджаємо травми на ігрових майданчиках”, “Безпека дитини вдома” тощо. Розроблені та надані в користування поради з охорони праці під час дистанційного навчання, пам`ятки щодо правил безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, в побуті, профілактики травматизму, електробезпеки
тощо.
Цінність результатів будь-якої діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя. Тож бажаємо безпечної праці для кожного з вас!

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.