Вітаємо учнів Бахмутської міської ТГ з перемогою!

21 лют. 2024
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН, мета якого виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

Так, 17 та 18 лютого 2024 року відбувся ІІ (обласний ) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Донецької області. 4 юних науковці  громади  результативно завершили участь в обласному етапі Конкурсу і довели, можуть знаходити  креативні рішення і вміють презентувати власні досягнення.
Вітаємо з перемогою ученицю ЗОШ №18 Руслану Чаленко (диплом І ступеня, науковий керівник  Ірина Галюченко), учня НВК №11 Дмитра Ткаченка (диплом І ступеня, науковий керівник Вікторія Бак), ученицю НВК №11 Вікторію Чередниченко (диплом ІІ ступеня, науковий керівник   Олена Лавренко), учня ЗОШ №12 Альберта Перешивалова (диплом ІІ ступеня, науковий керівник  Ольга Шепель).
Дякуємо всім учасникам та учасницям, їхнім наставницям за плідну роботу й активну життєву позицію! Бажаємо подальших успіхів і високих результатів на всеукраїнському етапі!

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!