Ми – українці

9 лист. 2021
Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

9 листопада у школі відзначили День української писемності та мови. Учні та педагоги  Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів долучились до написання Всеукраїнського  радіодиктанту національної єдності «Слідом за пам’яттю».

Учні 3-11-х класів стали учасниками ХХІІ Міжнародного  конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Учителі  школи у цей день провели цікаві уроки у формі вікторин, конкурсів, челенджів.

Учнівське самоврядування школи «Нове покоління» з бібліотекарем школи організували виставку літератури  «Наша мова –калинова!»

Цей день об’єднав дітей, вчителів і довів,  що  треба знати, любити рідну мову.

7e428d4d4ec9ba874e5fb036c29b4067.md.jpg

56e9122a07c504237e763486f608c2e6.md.jpg

c3d62f3acb6cc3bb5bbfad853ebaaa3b.md.jpg

Підготовка до НМТ
У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулася зустріч з підготовки до НМТ-2024

Проєкт «Теплі обійми» розпочинається
Управління освіти Бахмутської міської ради долучилося до проєкту «Теплі обійми», реалізація якого стала можлива завдяки співпраці Центру підтримки бахмутян у м. Київ "Яповернусь_БАХМУТ" з українським брендом жіночого одягу Wonder.

Стресостійкість – важлива риса педагога
Війна – потужний чинник стресу, тож цілком природно, що багато людей зараз відчувають тривожність, пригніченість, не можуть знайти в собі сили на буденні та робочі справи.