Нарада-практикум практичних психологів, педагогів соціальних закладів освіти

3 лист. 2021
Відповідно до плану роботи під головуванням завідувача Центру методичної та психологічної служби Управління освіти Вікторії Головко відбулась нарада практичних психологів та педагогів соціальних закладів освіти. Під час наради її учасники були ознайомлені з оновленою нормативно-правовою базою. Акцентовано увагу практичних психологів на необхідності продовження проведення превентивних заходів щодо психологічного настрою перед олімпіадами та конкурсами.

Тетяна Антипенко, практичний психолог Центру методичної та психологічної служби, ознайомила учасників з результатами моніторингу стану організації корекційної роботи в закладах дошкільної освіти та надала адресні рекомендації колегам щодо організації даного напрямку роботи.

Фахівці психологічної служби мали можливість ознайомитися з досвідом    роботи   практичних   психологів школи №12 Інни Ткаченко, школи №18 Олесі Мальченко та Іванівського ЗЗСО Вікторії Грешнякової щодо проведення профорієнтаційної роботи серед учнів закладу освіти, як в очному форматі, так і з використанням дистанційних технологій.

Вікторія Головко акцентувала увагу фахівців на необхідності поширення досвіду роботи психологічної служби на регіональному рівні через участь у конкурсах, фестивалях, публікаціях у журналах та Інтернет ресурсах.

Розглянуті на нараді питання сприятимуть ефективній психологізації освітнього процесу, оптимізації діяльності роботи працівників соціально-психологічної служби.

7183f7511d946714cad33b3392cd3472.md.jpg

1f9a6a738802628913ca072234aee285.md.jpg

2f1cf1e17c51e1ca0291b075dfd174ef.md.jpg

ffb7c056e1202195f1d0430fbdb44252.md.jpg

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини