Школа підтримки та навчання майбутніх керівних кадрів

26 жовт. 2021
Із 2010 року при міському методичному кабінеті Управління освіти, а з 2020 року на базі КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради" працює Школа молодого керівника та управлінського резерву, яка забезпечує підтримку талановитих творчо-працюючих учителів, сприяє професійному зростанню та навчанню майбутніх керівних кадрів, готує майбутніх заступників директора до управлінської діяльності, забезпечує розуміння взаємозв’язку всіх ланок та учасників освітнього процесу з коригуванням функціональних обов’язків адміністративно-управлінського персоналу, пропагує перспективний управлінський досвід закладів освіти міста.

В останній тиждень жовтня в дистанційному форматі було проведено заняття Школи молодого керівника та управлінського резерву.  Ознайомлюючи педагогів із планом роботи на 2021/2022 навчальний рік, керівник  Школи Олена Лавренко, зазначила, що на заняттях вони будуть продовжувати не тільки накопичувати теоретичну інформацію, але й зможуть її практично відпрацьовувати.

Захід розпочався вправою «Привітання», яка дозволила учасникам налаштуватися на колективне спілкування в онлайн-форматі. Щоб діяльність Школи була успішною, педагоги обговорили й прийняли правила роботи. За допомогою вправи «Знаю, хочу дізнатися, дізнався» присутні визначили свої очікування з теми заняття.

У теоретичній частині учасники познайомилися з правовими і економічними основами сучасної освіти й управління; нормативно-правовими  документами, які регламентують діяльність керівників закладів загальної середньої освіти.

Під час опрацювання практичної частини з теми «Риси сучасного керівника, принципи раціонального управління, специфічні вимоги до керівника» слухачі Школи виконали вправу «Організаційні якості керівника закладу освіти», у ході якої зазначали, що сучасному керівнику нового тисячоліття  притаманні риси лідера інноваційних перетворень.

4160932d0fda6b1a42d0b39a67b95648.md.jpg

1e557350bf2fa3c763a606e3b6bb6674.md.jpg

4c84630abce3ec8e7c195e3af4fce773.md.jpg

30 квіт. 2024
#ТиЯк? Турбота про ментальне здоров'я
Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе.

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

29 квіт. 2024
Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес