Вчимось розуміти і поважати інших

6 жовт. 2021
Із метою попередження та профілактики булінгу в Бахмутському НВК № 11 проведено Тиждень протидії булінгу. Під час Тижня для учнів 3-4 та 5-7 класів практичний психолог Катерина Анамат та соціальний педагог Валерія Безпальчук організували просвітницькі години спілкування «Великі права маленької людини», заняття з елементом тренінгу «Вчимося розуміти і поважати інших», перегляд мультфільмів від PIXAR.

Учні пройшли тестування та анкетування, в результаті яких вони мали змогу побачити коло своїх найближчих друзів у класі та виявити рівень своєї самооцінки. На сайті закладу викладено Пам’ятки та рекомендації для вчителів та батьків щодо запобігання та профілактики випадків  насильства серед підлітків (http://nvk11bahmut.at.ua/index/storinka_psikhologa/0-28).

205edcddc0847233231453dbc7edcac5.md.jpg

d89835270c0640bdca4835eeaf9564a8.md.jpg

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».